انسان با غرور می‌تازد، با دروغ می‌بازد و با عشق می‌میرد

 

خاطره ایی  از "پوران شریعت رضوی" (همسر دکتر)

علی تعریف میکرد: روزی یکی از سربازهایی که نگهبان سلول من بود, سوال کرد تو را برای چی گرفته اند؟ اسلحه داشتی؟ جواب دادم : بله. پرسید چندتا داشتی؟ جواب دادم : دو سه تا. پرسید مارکش چه بود؟ گفتم : خودکار.

 من از هرچه که انسان تاکنون بر روی این خاک بناکرده پنج چیز را دوست دارم...

محراب را , مناره را , پنجره را , شمع را و آینه را.

دکتر علی شریعتی

 زنده یادیاد ونام معلم شهیددکتر علی شریعتی

/ 10 نظر / 62 بازدید
دررودی

همه ی رفقای من [گل] خسته نباشی...ودیگر پس از این سخنی نخواهم گفت جز سکوت منتظرتم

davood bayat

http://bayatcars.ir/view/3685.aspx انسان با غرور می‌تازد، با دروغ می‌بازد و با عشق می‌میرد

داریوش

با درود این اقای شریعتی هم بمانند عزیرنسین نویسنده خوب ترک است خودش میگفت من 10 تا کتاد نوشتم این اقای رضا همراه برگردان من در ایران 100 تا وتاب از من و بنام من حاپکرده ایشان یک مسلمان مذهبی سفت و سخت کرواتی بودند این همه نوشته ها و سخانان زیبایی در حمایت زن و یا در به نقد کشدن اسلام از کحا میاید من نمیدانم و خدا زن را افرید شاد باشی و تندرست

کیا

سلام . ممنون از لطف شما كه به بالا اشكور ابراز علاقه داريد . دوست دارم شما انتقادات و پيشنهادات سازنده را جهت ارتقاي وبلاگم را به بنده انتقال دهي و بنده همچنين . خواستم بگويم درباره سرزمين مادري عكسهايي از الموت در وبلاگ گذاشتيد . ام درباره بالا اشكور هيچ عكسي قرار نداديد و عكسهاي زيبا و جشنواره با بالا اشكور ذره اي سنخيت ندارد . اگه يه بالا اشكوري كه در اشكور زندگي مي كند يا در شهر ديگه چيزي عايدش نمي شود . حيف است شما با اين علاقه اي كه به سرزمين پدري داريد از بالا اشكور ننويسيد . بنده با شما همكاري مي كنم . موبايلم در پروفايلم هست .راستي اسم پدرت را نگفتي . منتظرتم[گل][قلب]منو ببخش بي ادبي نباشه . فقط جنبه خير خواهي و سازنده .

کیا

خدای اطلسی ها با تو باشد پناه بی کسی ها با تو باشد تمام خاطرات خوب ییلاق به جز دلواپسی ها با تو باشد[گل]

عیسی حسنی ریسنی

باسلام عشق است بر دامن هرکسی که نام شریعتی را یاد می کند . آرزوی توفیق و موفقیت در هر مکان و زمانی به اشکوری هم پیمانه عیسی حسنی ریسنی

محسن

چه كسی میگوید كه گرانی اینجاست؟ دوره ارزانی است! چه شرافت ارزان تن عریان ارزان و دروغ از همه چیز ارزانتر آبرو قیمت یك تكه نان و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان! (دکترشریعتی)